Blog tomaszewska.eu wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Dane, które zbieram są wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych oraz poprawnego korzystania z serwisu po zalogowaniu.

Zapraszam do zapoznania się z tematyką proponowanych przeze mnie szkoleń i konsultacji oraz usług projektowania webowego i graficznego. Jestem trenerem z wieloletnią praktyką menadżerską w zakresie:

  • Planowania i wdrażania systemów komunikacji wizualnej
  • Budowania strategii marketingowych firm i marek
  • Zarządzania projektami
  • Projektowania, wdrażania i testowania stron internetowych

 

strony www wrocławSpecjalizuję się w prezentacjach merytorycznych, ilustrowanych wizualizacjami multimedialnymi. Posiadam piętnastoletnie doświadczenie zawodowe w projektowaniu graficznym oraz ponad tysiąc godzin zrealizowanych szkoleń i konsultacji z zakresu komunikacji wizualnej i realizacji projektów, w tym z wykorzystaniem funduszy unijnych. Jako czynny zawodowo projektant grafiki użytkowej uczestniczyłam także w wielu akcjach o różnorodnym charakterze reklamowym: od systemów identyfikacji wizualnej po promocje konsumenckie. 

Jestem otwarta i wszechstronna. Łączę humanistyczną wrażliwość ze zmysłem technicznym. Stosuję różne techniki i konwencje. Tworzę produkty jako zamkniętą i spójną całość, aby dawały satysfakcję klientom i były czytelne dla odbiorcy. Gwarantuję profesjonalizm, skuteczność i optymizm!

 


 

Portfolio i zakres usług znajdziesz na mojej stronie zawodowej Sensim Studio - Web Design & Development

 


 

Początek strony