Blog tomaszewska.eu wykorzystuje pliki cookies. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. Dane, które zbieram są wykorzystywane wyłącznie do celów statystycznych oraz poprawnego korzystania z serwisu po zalogowaniu.

ASP.NET MVC - nowy kurs na Eduweb.pl

Nowy 13. godzinny kurs projektowania witryn w oparciu o ASP.NET MVC to kompleksowe źródło praktycznych wskazówek jak wykorzystywać możliwości tego uniwersalnego frameworku. I jak zwykle w przypadku materiałów eduweb.pl - wszystko na przykładach! Polecam!

Z opisu eduweb.pl: Pełny proces programowania aplikacji w ASP.NET MVC / Mnóstwo praktycznej wiedzy, gotowej do zastosowania w projektach / Praca z bazą danych, AJAX i Javascript / Tworzenie zaawansowanych, dynamicznych widoków / Zabezpieczenie aplikacji – także przez Facebook i Google / Walidowane danych i wysyłanie e-maili / Tworzenie zadań wywoływanych w tle i logowanie błędów / Podstawy testów jednostkowych i Dependency Injection / Wdrażanie aplikacji oraz korzystanie z GIT


 Kurs ASP.NET MVC jest kontynuacją wcześniejszych szkoleń

Kursy i Warsztaty można wygodnie oglądać na większości urządzeń przenośnych. Eduweb przygotoało także aplikacje dla platform iOS oraz Windows 8.

Ostatnio zmieniany wtorek, 27 styczeń 2015 09:55

Początek strony